KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11919333

nr 1191 9333

Akvarell

Thomas Bush Hardy, 1800-tal, Flodlandskap med figurer, 74x67

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 18 juni 2018
kl 20:20:04